Lampa suspendată NUVANO are trei nuanțe de metal negru cu suprafețe interioare de culoare aurie cu finisaj în frunze de metal. Produsul include becuri LED GU10 montate în interiorul corpului care aruncă o lumină albă caldă plăcută în zona de dedesubt. Designul distinctiv creează, de asemenea, iluminare indirectă în interiorul nuanțelor, adăugând o notă de finisare perfectă aspectului dramatic. Datorită aspectului elegant al nuanțelor, combinat cu baldachinul metalic lung și negru, pandantivul se îmbină superb în interioarele moderne, creând o caracteristică distinctivă, atrăgătoare deasupra mesei din sufragerie.
Lustră de interior NUVANO – Art. 99663, Eglo, Negru, auriu
1.118,49 lei
| Greutate | 3,809 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 98,5 × 22,5 × 110 cm |
| Culoare | Auriu, Negru |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 3X4, 5W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759996635 |




