Lampa suspendată cu LED GUALAJO are un cadru metalic suspendat lung, negru, care înconjoară un panou luminos subțire din acril satinat. LED-urile integrate în cadrul metalic produc o lumină albă caldă plăcută care se îndreaptă în jos în panoul de lumină vertical și poate fi atenuată folosind un variator rotativ de coordonare pe perete. Combinația de elemente industriale și tehnologia LED modernă complexă conferă lanternei un aspect convingător. Produsul se îmbină perfect cu interioarele moderne și oferă un iluminat elegant în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie.
Lustră de interior GUALAJO – Art. 39629, Eglo, Negru
1.321,85 lei
| Greutate | 3,83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 89 × 10 × 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 27W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759396299 |





