Lampa suspendată cu LED MOGETONELLO are două profile LED ovale, realizate din plastic transparent, cu un model de linii fine. Profilele LED sunt paralele între ele și au patru elemente metalice negre suspendate de un copertina din metal negru. LED-urile integrate produc o lumină albă caldă indirectă și sunt reglabile folosind un variator rotativ de coordonare pe perete. Lampa minimalistă cu pandantiv se îmbină superb în interioarele moderne, creând o caracteristică distinctivă, atrăgătoare în sufragerie sau peste o masă lungă din sufragerie.
Lustră de interior MOGETONELLO – Art. 39909, Eglo, Negru
2.338,66 lei
| Greutate | 5,776 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 32 × 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 4X9, 8W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759399092 |





