Lampa suspendată SAVARNA are șase abajururi metalice de forme diferite, cu finisaj din alamă periată, suspendate la diferite înălțimi de un baldachin alungit de metal negru pe cabluri textile de aceeași culoare. Designul industrial modern se potrivește bine cu aproape orice stil interior, oferind iluminare atractivă în orice spațiu, fie în camera de zi sau peste o masă lungă din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior SAVARNA – Art. 390017, Eglo, Negru
1.787,55 lei
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 145,5 × 40,5 × 130 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 6X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9008606220885 |






