Lampa suspendată LED GATUELA 1 este realizată din metal negru și are patru capete de lumină reglabile poziționate pe ambele părți. Cu designul său atrăgător monocrom, pandantivul completează interioarele moderne, oferind un iluminat distinctiv pentru orice interior, fie în camera de zi sau pe o masă lungă din sufragerie. Produsul necesită 4 becuri E14 care nu sunt incluse.
Lustră de interior GATUELA 1 – Art. 99463, Eglo, Negru
457,56 lei
| Greutate | 2,53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 76 × 19 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E14 |
| Putere bec | 4X25W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759994631 |



