Lampa suspendată ALBARIZA are cinci abajururi cilindrice din material cappuccino cu finisaj interior auriu. Împreună cu suportul de tavan din metal negru, elementele din lemn natural din partea superioară a luminilor creează un aspect familiar. Lampa suspendată este un plus minunat pentru orice interior modern, iar dispunerea în spirală a pandantivelor creează o caracteristică reală în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 5 x becuri E27 care nu sunt incluse.
Lustră de interior ALBARIZA – Art. 99447, Eglo, Negru, maro
1.117,47 lei
| Greutate | 4,417 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 cm |
| Culoare | Maro, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 5X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9002759994471 |





