Lampa suspendată GATUELA 1 LED este realizată din metal negru și are șase capete de lumină reglabile poziționate pe ambele părți. Cu designul său atrăgător monocrom, pandantivul completează interioarele moderne. Produsul va crea o caracteristică distinctivă, atrăgătoare în orice cameră, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 6 becuri E14 care nu sunt incluse.
Lustră de interior GATUELA 1 – Art. 99464, Eglo, Negru
610,08 lei
| Greutate | 4,135 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 116 × 19 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E14 |
| Putere bec | 6X25W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759994648 |




