| Greutate | 2,175 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 2 × 84 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482028204 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |
Decorațiune NEOLED – Art. 807-41, Eglo, Alb
230,00 lei
230,00 lei
| Greutate | 2,175 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 2 × 84 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482028204 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |