| Greutate | 1,618 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63 × 2 × 60 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482028198 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |
Decorațiune NEOLED – Art. 807-40, Eglo, Alb
190,00 lei
190,00 lei
| Greutate | 1,618 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63 × 2 × 60 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482028198 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |