| Greutate | 2,547 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 22 × 50 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482028211 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |
Decorațiune NEOLED – Art. 807-42, Eglo, Alb
260,00 lei
260,00 lei
| Greutate | 2,547 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 22 × 50 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482028211 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |