| Dimensiuni | 70 × 150 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x23W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Oțel, acrilic |
| EAN | 5903351012188 |
Suspensie de interior QUEEN P0494, Maxlight, auriu
2.186,37 lei

















