| Dimensiuni | 50 × 150 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x19W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Oțel, acrilic |
| EAN | 5903351012171 |
Suspensie de interior QUEEN P0493, Maxlight, auriu
1.561,69 lei

















