| Dimensiuni | 60 × 150 cm |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x18W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Oțel, acrilic |
| EAN | 5903351005876 |
Suspensie de interior QUEEN CR II P0375D, Maxlight, crom
3.127,96 lei
Stoc epuizat












