| Dimensiuni | 14 × 14 × 43 cm |
|---|---|
| Culoare | auriu+negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2x5W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Aluminiu, acrilic |
| EAN | 5903351012218 |
Aplică de interior RAMO W0324, Maxlight, auriu+negru
709,86 lei











