| Dimensiuni | 2,5 × 118 × 150 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x36W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351004756 |
Suspensie de interior RAPID P0155, Maxlight, alb
868,57 lei
Stoc epuizat

















