| Dimensiuni | 3 × 60 × 80 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x23W |
| Culoare lumina | 4000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal, sticlă |
| EAN | 5903351003865 |
Aplică de interior MIRROR W0252, Maxlight, alb
2.329,75 lei
Stoc epuizat











