| Dimensiuni | 32 × 145 cm |
|---|---|
| Culoare | auriu+negru mat |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X5W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351011396 |
Aplică de interior MESH W0293, Maxlight, auriu+negru mat
442,57 lei













