| Dimensiuni | 4 cm |
|---|---|
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x23W |
| Culoare lumina | 3000K/4000K/6400K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal, sticlă |
| EAN | 5903351006569 |
Aplică de interior MIRROR W0275, Maxlight,
2.179,24 lei













