Lampa suspendată MELILLA are un abajur rotund din metal cu finisaj auriu. Prezintă motive subtile și decupaje într-un design etnic suspendat de un lanț. Decupajele creează un joc fascinant de lumini și umbre de îndată ce lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv se îmbină perfect cu tendințele vintage, orientale și boho și aduce alura ținuturilor îndepărtate în casa ta. Produsul creează atmosfera potrivită în orice interior, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Pendul de interior MELILLA – Art. 49768, Eglo, Auriu
610,08 lei
| Greutate | 1,975 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 110 cm |
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759497682 |








