Lampa suspendată AMSFIELD are un abajur rotund din răchită din bambus maro asociat cu un suport din metal maro. Modelul țesut al abajurului creează un joc fascinant de lumini și umbre pe perete. Lumina suspendată se îmbină perfect cu interioarele în stil scandi, precum și cu tendințele actuale vintage și boho. Produsul oferă o iluminare confortabilă pentru orice spațiu, fie că este în bucătărie, sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior AMSFIELD – Art. 49771, Eglo, Maro
437,23 lei
| Greutate | 1,182 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 110 cm |
| Culoare | Maro |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759497712 |











