Lampa suspendată JADIDA are un abajur rotund din metal cu finisaj de cupru antic, cu decupaje curbate într-un design etnic. Abajurul are pietre de sticlă colorate și un lanț care completează stilul etnic. Detaliile de pe abajur creează un joc fascinant de lumini și culori atunci când pandantivul este aprins. Lampa cu pandantiv se îmbină perfect cu tendințele vintage, orientale și boho. Produsul creează un iluminat statement, fie în sufragerie, fie deasupra mesei din sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior JADIDA – Art. 49765, Eglo, Culoarea cuprului, învechit
396,55 lei
| Greutate | 1,368 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 110 cm |
| Culoare | Culoarea cuprului, învechit |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759497651 |








