Lampa suspendată CAMPILO are un abajur rotund cu fire de hârtie albă și un suport de tavan din plastic alb. Modelul țesut al abajurului creează un joc fascinant de lumini și umbre pe perete. Produsul are un design clasic care completează o gamă de interioare și funcționează bine în orice spațiu, fie în camera de zi, dormitor sau deasupra mesei din sufragerie. Becul din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior CAMPILO – Art. 93373, Eglo, Alb
477,90 lei
| Greutate | 1,009 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Hârtie |
| EAN | 9002759933739 |









