Acest corp de iluminat suspendat din seria FEDRA 2 este fabricat din oțel cromat, folie de culoare sidef și ochelari strălucitori. Are izolație de protecție și are nevoie de o lampă E27 pentru a străluci.
Pendul de interior FEDRA 2 – Art. 93092, Eglo, Crom
335,55 lei
| Greutate | 0,956 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | cristal, Folie |
| EAN | 9002759930929 |







