Lampa suspendată OBREGON are un abajur rotunjit din metal crem, baldachin din metal alb și un accent decorativ din lemn de stejar. Lampa pandantiv oferă o iluminare simplă în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior OBREGON – Art. 95383, Eglo, Crem, stejar
457,56 lei
| Greutate | 2,339 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 110 cm |
| Culoare | Crem, stejar |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759953836 |








