Lampa suspendată CLEMENTE este realizată din metal de culoare crom cu un abajur oval suspendat realizat din rânduri de cristale transparente. Elementele de cristal de ultimă generație creează un aspect strălucitor, de înaltă calitate, de îndată ce lampa este aprinsă. Lampa suspendată are un diametru de 35 cm și se îmbină elegant în interioarele moderne, creând atmosfera potrivită în orice spațiu, fie în sufragerie, fie deasupra mesei din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită 1 x bec E27.
Pendul de interior CLEMENTE – Art. 95286, Eglo, Crom
701,60 lei
| Greutate | 3,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | cristal |
| EAN | 9002759952860 |








