Lampa suspendată COSSANO 2 are un abajur rotunjit din lamele din lemn maro suspendat de un copertina din metal nichel mat. Lamele creează un joc fascinant de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă. Cu un diametru de 50 cm, pandantivul se îmbină perfect cu stilurile moderne de design interior și oferă un iluminat primitor în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior COSSANO 2 – Art. 95261, Eglo, Nichel mat
376,22 lei
| Greutate | 1,778 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 150 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759952617 |






