Lampa suspendată OBREGON are un abajur din metal maro, de formă rotunjită, maro, cu un accent decorativ din lemn de stejar. Suprafața interioară de culoare crem completează superb aspectul. Designul are un baldachin din metal maro. Lampa pandantiv oferă o iluminare simplă în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior OBREGON – Art. 95385, Eglo, Maro, crem, stejar
457,56 lei
| Greutate | 2,289 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 110 cm |
| Culoare | Crem, Maro, stejar |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759953850 |








