Lampa suspendată VETRO are un abajur rotund din sticlă satinată din plastic alb și un baldachin din plastic alb. Abajurul are un model liniar și cristale de sticlă transparentă care completează designul elegant. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele tradiționale în stil cabană, oferind o iluminare atrăgătoare în bucătărie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul alb-laptos din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior VETRO – Art. 96073, Eglo, Alb
172,86 lei
| Greutate | 1,44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | cristal, Sticlă satinată |
| EAN | 9002759960735 |










