Lampa suspendată SENDERO are un abajur în formă de trapez realizat din șipci din lemn de arțar suspendat de un copertina din metal nichel mat. Lamelele din lemn creează un joc fascinant de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv se îmbină perfect cu stilurile moderne de design interior și oferă o iluminare confortabilă în camera de zi, dormitor sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior SENDERO – Art. 96193, Eglo, Nichel mat
376,22 lei
| Greutate | 1,78 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 130 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759961930 |








