Acest corp de iluminat cu pandantiv pentru dormitorul copiilor din seria LALELU este realizat din plastic alb și lemn colorat. Are izolație de protecție și are nevoie de o iluminare E27 pentru a străluci.
Pendul de interior LALELU – Art. 97706, Eglo, Alb
148,45 lei
| Greutate | 0,992 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759977061 |








