Lampa suspendată MONTEBALDO are un baldachin pătrat din metal negru și un cap în formă de cub. Cadrul metalic de culoare aurie atașat de cap completează aspectul elegant al lămpii. Suportul lămpii este în interiorul designului, astfel încât becul GU10 inclus este ascuns și aruncă o lumină albă caldă plăcută în zona de dedesubt. Lumina minimalistă este perfectă pentru integrarea în interioare moderne, oferind o soluție ideală de iluminat în sufragerie sau sufragerie.
Pendul de interior MONTEBALDO – Art. 97733, Eglo, Negru, auriu
396,55 lei
| Greutate | 1,331 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Culoare | Auriu, Negru |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 5W, 1X4 |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759977337 |







