Lampa suspendată ROCCAFORTE are un abajur rotund din metal, finisat în alb, cu un design geometric decupat. Decupajele triunghiulare creează un joc fascinant de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă. Cu designul său monocrom, această lampă pandantiv completează stilurile de design interior modern și scandinav, creând un iluminat atrăgător în orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior ROCCAFORTE – Art. 97854, Eglo, Alb
508,40 lei
| Greutate | 1,907 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759978549 |









