Lampa suspendată CONCESSA 1 are un abajur rotund din material cappuccino cu finisaj interior auriu. Elementul metalic maro închis de pe abajur și baldachinul metalic de aceeași culoare completează perfect aspectul elegant al luminii. Lampa cu pandantiv este un plus minunat pentru orice interior modern și, cu diametrul său de 53 cm, oferă o iluminare primitoare în sufragerie, dormitor sau sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior CONCESSA 1 – Art. 97683, Eglo, Maro închis
538,91 lei
| Greutate | 2,172 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 150 cm |
| Culoare | Maro închis |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9002759976835 |







