Lampa suspendată BARNSTAPLE are un abajur metalic suspendat cu aspect de oțel învechit. Șuruburile negre de fixare montate pe părțile laterale ale abajurului completează designul rustic al lămpii. Lampa suspendată se îmbină perfect cu stilul industrial la modă, creând o caracteristică reală în orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 1 bec E27 care nu este inclus.
Pendul de interior BARNSTAPLE – Art. 49619, Eglo, Negru
213,53 lei
| Greutate | 0,772 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 17,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9002759496197 |








