| Greutate | 4,904 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2X18W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn, Plastic |
| EAN | 9002759390242 |
Pendul de interior ROVERATO – Art. 39024, Eglo, Alb
686,34 lei








