| Greutate | 0,566 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33,5 × 110 cm |
| Culoare | verde |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| EAN | 9002759321864 |
Pendul de interior MARZIO – Art. 32186, Eglo, Verde
39,66 lei







