Lampa suspendată TB CASIBARE din gama de sisteme de șină monofazată TRACK BASIC are un abajur din metal negru. Datorită sistemului simplu de clic, lumina suspendată poate fi introdusă cu ușurință în șină folosind adaptorul inclus. Produsul are un design modern, oferind iluminare optima pentru spatiul dumneavoastra de locuit. Integrați produsul cu alte componente ale șinei pentru soluții de iluminare de lungă durată, personalizabile și distinctive. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Lustră de interior TB CASIBARE – Art. 99757, Eglo, Negru
142,35 lei
| Greutate | 0,649 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 15 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9002759997571 |










