Lampa suspendată TB CORTADERAS din gama de sisteme de șină monofazată TRACK BASIC are un corp metalic alungit simplu, în alb. Datorită sistemului simplu de clic, lumina suspendată poate fi introdusă cu ușurință în șină folosind adaptorul inclus. Produsul are un design minimalist si ofera iluminare optima pentru spatiul dumneavoastra de locuit. Produsul poate fi combinat cu alte componente ale șenilei la alegere, oferind o soluție de iluminare de lungă durată, personalizabilă și distinctivă. Becul nu este inclus. Lampa are un suport de lampă GU10 și necesită un bec GU10.
Lustră de interior TB CORTADERAS – Art. 99754, Eglo, Alb
142,35 lei
| Greutate | 0,406 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 8,5 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 1X8W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9002759997540 |









