Lampa suspendată TB CORTENOVA din gama de sisteme de șină monofazată TRACK BASIC are un corp metalic cilindric de culoare neagră. Datorită sistemului simplu de clic, lumina suspendată poate fi introdusă cu ușurință în șină folosind adaptorul inclus. Produsul are un design minimalist si ofera iluminare optima pentru spatiul dumneavoastra de locuit. Integrați produsul cu componentele șinei la alegere, oferind soluții de iluminare de lungă durată, personalizabile și distinctive. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Lustră de interior TB CORTENOVA – Art. 99758, Eglo, Negru
193,19 lei
| Greutate | 0,518 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 4 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9002759997588 |








