Plafoniera vintage pentru interior, cu structură din metal vopsit negru mat si lemn natur și abajururi din metal vopsit negru mat la exterior si alb la interior.
Sursele de iluminat nu sunt incluse.
659,91 lei
Plafoniera vintage pentru interior, cu structură din metal vopsit negru mat si lemn natur și abajururi din metal vopsit negru mat la exterior si alb la interior.
Sursele de iluminat nu sunt incluse.
| Greutate | 3,625 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 77 × 20 × 110 cm |
| Culoare | Maro, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| EAN | 9002759437398 |