Lustră vintage pentru interior, cu structură din metal vopsit negru mat si elemente din lemn natur.
Sursele de iluminat nu sunt incluse.
507,39 lei
Lustră vintage pentru interior, cu structură din metal vopsit negru mat si elemente din lemn natur.
Sursele de iluminat nu sunt incluse.
| Greutate | 2,243 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 81 × 12 × 110 cm |
| Culoare | Maro, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| EAN | 9002759437527 |