Lampa suspendată SHIREBROOK are o grindă de lemn neagră și patru abajururi din metal negru. Șuruburile negre de fixare de pe părțile laterale ale abajururilor sporesc designul rustic. Abajururile pot atârna la diferite înălțimi pur și simplu prin înfășurarea sau desfășurarea frânghiilor. Cu combinația sa convingătoare de lemn de pin și metal, lumina suspendată se integrează perfect în interioarele în stil industrial, creând o caracteristică distinctivă, atrăgătoare în camera de zi sau pe o masă lungă din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior SHIREBROOK – Art. 43726, Eglo, Negru
1.005,62 lei
| Greutate | 6,864 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 25 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 4X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| EAN | 9002759437268 |






