Veioză LED, din metal și aluminiu, finisaj auriu periat. Difuzor silicon opal. LED 14W, 650 lm, 3000K.
Veioză de interior ARCUS – Art. 589316, Schuller, Auriu
951,14 lei
| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 49 × 25 × 12 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





