Lampadar LED, din metal și aluminiu, finisaj auriu periat. Difuzor silicon opal. LED 38W, 1800 lm, 3000K. Reglabil prin comutator pentru picior.
Lampadar de interior ARCUS – Art. 589204, Schuller, Auriu
2.755,65 lei
| Greutate | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 20 × 62 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |








