| Dimensiuni | 4 × 100 × 150 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X16W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | oțel inoxidabil acrilic |
| EAN | 5903351004398 |
Suspensie de interior ORGANIC P P0354, Maxlight, negru
1.161,74 lei













