| Dimensiuni | 62 × 180 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 33x1W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Oțel, acrilic |
| EAN | 5903351012010 |
Suspensie de interior ORGANIC Ix33 P0476D, Maxlight, auriu
7.834,28 lei














