Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită negru mat, dispersor din acril alb satinat.
Suspensie de interior ORBIT Art. 01-1961-TRIAC, Redo, LED 42W 4000K D600, Sand Black
1.042,88 lei
3 în stoc
| Greutate | 1,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 71 × 71 × 12 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 42W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681082378 |






