Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersor din acril alb satinat.
Suspensie de interior ORBIT Art. 01-1712-TRIAC, Redo, LED 55W 3000K D800, Sand White
1.387,29 lei
41 în stoc
| Greutate | 2,68 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 91 × 91 × 12 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 55W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681082446 |







