Suspensie de interior cu 13 becuri LED, din metal, negru. Abajururi de Ø12 și 15 cm din policarbonat fumuriu și sticlă marmorată. Inele metalice din cupru și alamă satinată și crom negru. Dimabil. LED 108W. 3000K. 5030 lm. Driver TRIAC și SET DIMMING incluse. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește driver LED cu TRIAC și dimmer 0-10V, include un set de dimmer cu dimmer și telecomandă cu radiofrecvență, sau poate fi reglat cu un dimmer de perete TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior ORBES – Art. 276092, Schuller, Negru/Cupru/Alamă
11.822,61 lei
| Greutate | 15,42 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 250 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Alamă, Cupru, Negru |
| Material | Metal, Sticla, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





