| Dimensiuni | 85 × 150 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 5201769084736 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior Loop – Art. 4222900, Viokef, Auriu
1.691,22 lei
1.691,22 lei
| Dimensiuni | 85 × 150 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 5201769084736 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |